WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Podsumowanie konkursu "Etykieta w urzędzie"

Drukuj

Szanowni Państwo, 

Dzikeujęmy wszystkim za udział w konkursie "Etykieta w urzędzie". Otrzymaliśmy ad Państwa aż 118 prawidłowych odpowiedzi na zapytanie konkursoweNa zakończenie konkursu WGD PR przygotowała niespodziankę. 

więcej…

Konkurs "Magia mowy ciała"

Drukuj

 

Uwaga!!!  KONKURS!!

 

więcej…

Konkurs "Etykieta w urzędzie"

Drukuj

konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!
Ułóż stanowiska wg zasad precedencji i wygraj udział w szkoleniu "Etykieta i protokół dyplomatyczny". 

więcej…

Ranking niesztampowych kampanii wyborczych

Drukuj
LOGO2

Warszawska Grupa Doradców Public Relations zdecydowała się zorganizować niecodzienny ranking dla kandydatów do wyborów samorządowych 2014. Sposród zgłoszonych projektów, Jury wybrało 10 najciekawszych narzędzi kampanii wyborczej.

więcej…

Cel rankingu wyborczego

Drukuj

Fotolia 60417873 XSJuż 16 listopada odbędzie się głosowanie w tegorocznych wyborach samorządowych. Na trzy dni przed wyborami warto zapoznać się z rankingiem kandydatów, którzy mają największe szanse na wygraną ze względu na... niecodzienną kampanię wyborczą. 

 

więcej…

Zasady zgłoszenia w rankingu

Drukuj
Pixmac000087328724W rankingu wziąć udział mogą sami kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, jak również agencje PR i spin doktorzy chcący wypromować polityka, nad wizerunkiem którego pracują.
 
 
 
więcej…

Niesztampowy ranking wyborczy

Drukuj
LOGO2Warszawska Grupa Doradców PR zaprasza komitety wyborcze i kandydatów na radnych do udziału w niesztampowym rankingu wyborczym. 13 listopada WGD PR przedstawi 10 kandydatów, którzy mają największe szanse na wygraną ze względu na…  niecodzienną kampanię wyborczą. Projekt nie ma charakteru komercyjnego. Celem rankingu jest promocja ciekawych narzędzi marketingu politycznego i nagrodzenie architektów wyjątkowych kampanii wyborczych.
więcej…

Tryumf 50 wspaniałych samorządowców

Drukuj
certyfikat plebisctyt 
W 2012 w WGD PR narodził się pomysł. Pomysł, który swoje pierwsze kroki stawiał na arenie jednego województwa, a który obecnie rozprzestrzenił się na całą Polskę. Plebiscyt na „urząd przyjazny mediom i społeczeństwu”, skierowany do instytucji z całego kraju trwał od czerwca do września tego roku. Właśnie poznaliśmy 50 zwycięzców.
 
 
 
  
 
więcej…

Jeżeli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.


Wyślij do Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations swoje pytanie.
Kontakt: biuro@wgd-pr.pl
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
 
pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations