WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations WGD PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations
x
pusty

baner mowa ciała 5

pusty

Akademia Mówcy i Prezentera

Drukuj

Akademia Mówcy i Prezentera
Poziom zaawansowany - Warsztaty z kamerą.

ADRESACI SZKOLENIA:

obraz 1Szkolenie adresowane jest do managerów firm i instytucji publicznych.    

O SZKOLENIU:

Szkolenie jest „szyte na miarę”. Przed szkoleniem trener poświęca od 10 do 12 godzin na analizę dostępnych w sieci materiałów, nagrań z konferencji i wystąpień publicznych. Każdy z uczestników otrzymuje indywidualny zestaw ćwiczeń, które poprawią jego zdolności przemawiania.

Aż 93 procent komunikatu, który przekazujesz składa się z mowy ciała i operowania głosem. Słowa to tylko 7 procent oceny przekazu przez audytorium. Uczestnicy po tym szkoleniu będą skutecznie przemawiać i prezentować z PowerPoint. Poznają swoje błędy i nauczą się je eliminować. Bo najgorszy jest ten prezenter, który nie ma świadomości popełnianych błędów. Wówczas błędy stają się nawykami. Nasz trener pomoże dyskretnie, delikatnie i skutecznie.

PARTNERZY PROJEKTU:

regio patron1        logo monitorurzedowy800 x 79

TRENER:

Maurycy Seweryn trener Maurycy Seweryn - Od 2010 roku zajmuje się praca akademicka i szkoleniową. Wykładowca „Autoprezentacji i wystąpień publicznych”
w Studium Podyplomowym oraz „Komunikacji społecznej” na Wydziale Dziennikarstwa i PR w Wyższej Szkole Handlowej. Wykładowca „Komunikacji społecznej” w WSBiO i w WSZiP w Warszawie. Jako jedyny przeprowadził w 2012 roku badania na temat wiarygodności prezenterów i mowy ciała w oczach polskiej publiczności. Komentuje mowę ciała i komunikację społeczną dla TVN „Fakty”, Polskiego Radio i dziennika.pl. Ma na koncie kilka tysięcy wystąpień publicznych.

Przeszedł drogę od szeregowego pracownika Centrum Informacyjnego Rządu do stanowiska wiceburmistrza. Przez 3 kadencje radny Dzielnicy Ochota w Warszawie. Był też radnym największej gminy w Polsce - Warszawa Centrum. Prowadził biuro prasowe byłego Marszałka Sejmu RP – p. Marka Borowskiego. Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations i organizator Plebiscytu „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW i stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Katedrze Zarządzania WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Absolwent Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej oraz Studium Stosunków Międzynarodowych IPB. Ukończył Szkołę Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana.

 PROGRAM SZKOLENIA:

Zapraszamy do pobrania programu w pliku PDF 

 

 

pusty

Newsletter

pusty

Obserwuj nas tu:

facebook twitter  you tube

pusty
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyrights @ 2011-2014 WDR PR - Warszawska Grupa Doradców Public Relations